Ajánlatkérések száma: 0 db
  • Állásajánlat Mérnök pzícióba
Termék specifikációk:
Cikkszám Állásajánlat Mérnök pzícióba

  Termék hozzáadása az ajánlatkérésekhez
Állásajánlat Mérnök pzícióba
Nagyításhoz kattintson a fotóra!
  • Termék leírás

Csapatunkhoz várjuk új mérnök kollégánk jelentkezését!

Főbb feladatok:

  • Gépészmérnök végzettség
  • 3-4 éves tervezői gyakorlat előnyt jelent gépek, berendezések tervezésében, de szakmailag elkötelezett pályakezdővel is szívesen dolgoznánk.
  • Szakirányú számítógépes tapasztalat, Solide Works, Solide Edge
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek tervezésében szerzett ismeretek
  • Kreativitás, terhelhetőség, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem
  • Bosch és Item alumínium gépépítő profilrendszerek ismerete előnyt jelent

Elvárások:

  • Szakirányú számítógépes tapasztalat, Solide Works, Solde Edge

Amit kínálunk:

  • Szakmailag vonzó és fejlődő feladatkör
  • Inspiráló munkahelyi légkör, kollégabarát munkakörnyezet
  • Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatalos csapat
  • Továbbképzési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Fényképes önéletrajzokat, bérigény megjelöléssel az alábbi elérhetőségre várjuk: inoxmunka@gmail.com vagy a trinox60@t-online.hu